Авторизація

Увійти в особистий кабінет

Запам'ятати мене

Особистий кабінет:

+38 (067) 00-414-00

З 18 по 20 жовтня 2016 р.  компанія «Промо-мед» з великим успіхом взяла участь в IX Міжнародній виставці лабораторного обладнання LabСomplEX .

Родзинкою виставки в цьому році став виступ доктора медицини Золтана Вайда, члена Угорського товариства лабораторної медицини, члена Асоціації спеціалістів гемостазу Угорщини, який одночасно є науковим директором компанії Diagon Ltd. Так як « Промо-мед» - це ексклюзивний дистриб’ютор, доктор Золтан Вайда з готовністю відгукнувся на запрошення провести майстер- клас по методиках гемостазу на тему « Проблемні питання дослідження протромбінового часу». Подія зібрала повний зал, а після закінчення була проведена демонстрація нової моделі автоматичного коагулометра Coag L на стенді «Промо-мед». Всі бажаючі отримають фірмовий сертифікат про проходження майстер - класу.

Наша команда з великим задоволенням зустрілась з постійними клієнтами, з якими працює вже багато років. Ми познайомились з потенційними і майбутніми партнерами, продемонстрували переваги лінійки коагулометрів, особливості гематологічних аналізаторів та плюси використання реагентів Diagon Ltd.

В цілому, підсумки виставки підтвердили пожвавлення на українському ринку лабораторного обладнання, на стенді «кипіла» робота - безперервно проходили переговори, демонстрації обладнання і технологічних новинок, консультації та майстер- класи.

Судячи з відгуків наших клієнтів, аншлагів на стенді та заходах, що проводила наша компанія, «Промо-мед» ще раз підтвердив статус одного з лідерів галузі!